Inovacioni i temperaturës për a

botë më të mirë

BOLANG është një nga prodhuesit më të mëdhenj të ngrirësve industrialë, makinave të akullit dhe sistemeve të ftohjes, i specializuar në projektet e ruajtjes së ftohtë, makineritë, impiantet, si dhe teknologjinë dhe komponentët e procesit.

Nantong Bolang Refrigeration Equipment Co., Ltd

Zgjidhje me përvojë

për më shumë se dekada

Produktet tona kanë marrë certifikimin e sistemit të cilësisë ISO9001,
Certifikimi CE, patenta të shumta dhe janë vlerësuar shumë nga përdoruesit.

rreth

Bolang

Bolang i përmbahet gjithmonë konceptit të zhvillimit të "Teknologjia eksploron tregun, cilësia ndërton reputacion", ndjek vazhdimisht teknologjinë e fundit të ftohjes dhe kombinon përvojën praktike të aplikimit për të përmirësuar cilësinë e produktit për sa i përket performancës, efikasitetit të energjisë dhe kontrollit.

 • Ftohës me vidë
 • 20T管冰机3
 • AA
 • dhomë e ftohtë e kontejnerëve
 • CE证书

e fundit

LAJME

 • Ftohësi me vidë kundër ftohësit kompakt: Kuptimi i dallimeve

  Tregu i ftohësit ofron një sërë zgjidhjesh ftohëse për të përmbushur nevoja të ndryshme industriale dhe tregtare.Ndër opsionet e ndryshme të disponueshme, ftohësit me vidë dhe ftohësit kompakt dallohen si zgjedhje të njohura, secila me veçoritë e veta unike.Ftohësit me vida janë të njohur për...

 • Teknologjia e makinës së akullit me tub

  Me zhvillimin e vazhdueshëm të shkencës dhe teknologjisë, teknologjia e makinës së akullit me tuba ka pësuar një ndryshim revolucionar në industrinë e ruajtjes së ftohtë.Këto risi teknologjike jo vetëm që kanë përmirësuar efikasitetin dhe performancën e pajisjeve ftohëse, por kanë sjellë edhe m...

 • BOLANG-Pjesëmarrja e kompanisë sonë në këtë “Ftohje & HVAC Indonesia 2023″ përfundoi me sukses!

  Më 20 shtator 2023, "Ftohja dhe HVAC Indonesia 2023" tre-ditore përfundoi zyrtarisht në Qendrën e Konventave dhe Ekspozitave të Xhakartës, Nantong Bolang Energy Saving Technology Co., Ltd. shfaqi produktet dhe sinqeritetin e kompanisë në ekspozitë, ku ...

 • Dhomat e ftohta të kontejnerëve: ndërruesi i lojës për zgjidhjet e ruajtjes së ftohtë të lëvizshëm

  Në industrinë e sotme me ritme të shpejta, nevoja për zgjidhje efikase dhe të besueshme të ruajtjes së ftohtë nuk ka qenë kurrë më e madhe.Hyni në magazinën e ftohtë të kontejnerit, një zgjidhje inovative që revolucionarizon mënyrën e transportit dhe ruajtjes së artikujve që prishen.Me shkathtësinë e tij, transportueshmërinë, en...

 • BOLANG Energy Efficiency Merr Certifikatën CE

  BOLANG Energy Saving ka arritur së fundmi të marrë certifikatën CE nga Bashkimi Evropian.Ky certifikim njeh cilësinë dhe performancën e produkteve të kursimit të energjisë të prodhuara nga BOLANG Energy Saving, dhe nënkupton që Bleum Energy Saving ka përmbushur standardin evropian të kursimit të energjisë...

Studimet e rasteve

Klientët tanë

 • partnerët
 • NCD
 • HU SHU TONG
 • partnerët
 • partnerët
 • Periç
 • BLUESTAR
 • Petë Hefu
 • lumi Charies
 • Bosen
 • partnerët
 • partnerët
 • YUANJING
 • partnerët